piątek, 15 listopada 2013

Smile please!

Hej!
Jak tam u Was ? Pewnie dobrze bo weekend :) U mnie też świetnie.
W szkole raczej spokojnie, nic ciekawego się nie dzieje. Kilka sprawdzianów, które myślę że dobrze mi poszły. Dziś przed religią byłyśmy z Cyffi w Tartine. Jest to bar kanapkowy, jeśli jesteście często w Cieszynie to polecam tam zajść bo kanapki są pyszne. A przy okazji zrobiłyśmy sobie zdjęcie bo w środku jest duże lustro! :)


Podczas czytania włączcie piosenkę Kodaline- High Hopes; wprowadza w nastrój ;)

Ogólnie mam dziś dobry humor, może przez to, że doszłam do pewnych wniosków. Pewnie czasami mamy tak, że zazdrościmy niektórym osobom, że znają się z kimś. Myślimy, że ile bylibyśmy w stanie oddać żeby chociaż z tym kimś wymienić słówko, powiedzieć 'cześć'. Też tak mam. Ale zdałam sobie sprawę, że ja też znam dużo osób, że powinnam zacząć doceniać to co mam. Mam takich wspaniałych przyjaciół, i to akurat oni są w moim życiu a nie nikt inny. Bez nich byłoby ono puste. Z każdym dniem też, poznaję nowych ludzi. A Ci, z którymi się jeszcze poznam- też ich jest pewnie mnóstwo. Więc może nie trzeba się tak strasznie przejmować ale cieszyć z tego co się ma ?

Dziś na młodzieżówce padło pytanie: 'co dziś wywołało uśmiech na Twojej twarzy?'. Po dłuższym namyśle stwierdziłam, że jest mnóstwo takich rzeczy. To, że mogłam szczerze porozmawiać z przyjacielem, że mogłam spotkać tyle osób, że pierwszy raz powiedziałam do kogoś 'hej', że jestem zdrowa i wiele wiele innych.

A u Was, co dziś wywołało uśmiech na twarzy ? Miłego wieczoru :)8 komentarzy:

Dziękuję za każdy komentarz ♥