niedziela, 27 października 2013

Koncert

Hej!
Jak tam niedziela ? U mnie leniwie i do końca nie wiem co ze sobą zrobić. Chciałam się przejść na spacer, ale jednak nie poszłam. Myślałam, że znajomy wpadnie ale był już umówiony na lodowisko. Więc pozostało mi tylko czekać na mecz i pograć. Swoją drogą, od środy jakoś częściej gram- i na flecie i na fortepianie. Pościągałam nowe nuty i troszkę ćwiczę. Ostatnio doszłam do wniosku, że muzykę można uznać za uzależnienie. Ale biorąc pod uwagę wszystkie, to jest to jedno z najlepszych uzależnień (chyba, że nie ma się na czym grać).
Wczoraj był koncert w Wiśle, 20-lecie Szkoły Muzycznej. Już po 13 mieliśmy próbę a dopiero o 16 koncert. Troszkę poćwiczyliśmy a później mieliśmy czas wolny. W końcu mogłam sobie pogadać z Agą bo miałyśmy duże zaległości. W zasadzie od sierpnia spotkałyśmy się tylko kilka razy . Wakacje moje, jej, później praktyki, tu coś odpada, tu kogoś nie ma i nie dało się pogadać. Ale cieszę się, że tak miło spędziłyśmy czas. Prócz tego, wczoraj była bardzo ładna pogoda i ciepło. Niestety w kościele nie było tego czuć i pod koniec zimno nam było :(

Do domu wróciłam dopiero przed 19. Sam koncert, jako część artystyczna, nie trwał długo. Dużo czasu zajęły podziękowania i przemówienia. Po części przypomniały mi się czasy z PSM i mam zamiar się wybrać na koncert z muzycznej 25 listopada.
Po powrocie obejrzałam sobie film- "The Grace Card" i kolejny odcinek CSI:NY. Film bardzo polecam, ryczałam na nim jak bóbr, co się rzadko zdarza. Średnio przepadam za filmami na których płaczę itp. Wolę już horrory albo komedie. A serial jest moim ulubionym. A wy jakie filmy lubicie najbardziej ?
Miłego wieczoru! Pa :)

7 komentarzy:

 1. Bardzo fajny blog i chętnie będę go odwiedzać :)
  A film chętnie obejrzę, skoro go polecasz. Uwielbiam wyciskacze łez!

  OdpowiedzUsuń
 2. nie kojarzę tego miejsca i wgl. ale widzę po zdjęciach , że ślicznie tam , :3
  http://choocolatelove.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapraszam do mnie w wolnej chwili ♥
  Pozdrawiam ! ♥ ; *

  OdpowiedzUsuń
 4. Fakt, pogoda ostatnio jest piękna :D

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz ♥