czwartek, 26 września 2013

Powrót

Hej!
Przepraszam, że tak długo nie pisałam. Jakoś nie miałam chęci na pisanie i czasu też nie bardzo. Ale jednak wróciłam. W sumie zachęciła mnie mama, twierdząc że może wtedy nauczę się jakoś formułować ładne zdania. Wiem, że z polskim u mnie cienko a nasza matura najłatwiejszą nie będzie. Więc trzeba się jakoś przygotowywać. Postaram się pisać w miarę regularnie.
Dziś byłam pierwszy dzień w szkole, bo byłam chora. Akurat trafiłam na wykład poświęcony astronomii na Uniwersytecie Śląskim. Byłam już takim jeszcze z podstawówki i pamiętam, że też bardzo mi się to podobało. Kiedyś nawet chciałam być astronautą, ale teraz wiem, że nic by  z tego nie wyszło. Lubię fizykę ale nie dałabym rady zdawać jej rozszerzonej. Więc wolę skupić się na geografii, która jest łatwiejsza według mnie . Udało mi się zrobić nawet zdjęcie teleskopowi.


Na wiosnę ma być druga część wykładu, na którą bardzo bym chciała się wybrać.
Rozpoczęła się druga klasa liceum. Wiem, że muszę się bardziej dołożyć niż w pierwszej ;D Ale myślę, że nie będzie trudno. Muszę przepisać zeszyt z matmy. Miłego dnia ;)

4 komentarze:

 1. I tak nie zdasz, hue hue hue

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajnie że snwu będziesz coś dodawać :D

  Zapraszam do nas :*

  martaandnika.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. I TAK NIE ZDASZ XD <3
  idźź delte liczyć <3

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz ♥