środa, 12 września 2012

Wakacje :)

Heej :D Jak Wam wakacje mijają? Moje można uznać za jedne z lepszych. Dużo do wspominania, w sumie pewne momenty są niemiłe, ale jest wiele takich które zapamiętam na dłuugo :D Może zacząć od wycieczki do Białki Tatrzańskiej z naszą grupą młodzieżową.

By Stella ;)


Hala Gąsienicowa


Graliśmy w siatkę i nożną ;D
Było bardzo fajnie. Mam nadzieję, że w przyszłym roku pojedziemy na jeszcze dłużej ^^ Teraz czekam tylko na OZME w Węgrowie. Jedzie ktoś z Was? ;)
Prócz wycieczki w góry byłam jeszcze nad morzem, a dokładnie w Międzywodziu. Nie mam dużo zdjęć, bo byłam tam 4 raz i uznałam że nie będę ciągle tego samego fotografować.

Jestem zadowolona z tych wakacji. Działo się dużo :D Teraz niestety szkoła. Tyle dobrze że jestem w I LO więc wszystko nowe i jak na razie ciekawe ^^ Zobaczymy co będzie za niedługo. Trzeba mi się uczyć już na geografię, bo sprawdzian zapowiedziany. Bez możliwości poprawy, a dwója dopiero od 50 % jest.
Wczoraj oglądałam mecz. Polska- Mołdawia. nasi oczywiście wygrali. 15 września Chelsea gra ;)
Ostatnio też odprawiałam urodziny dla rodziny, a przedtem dla koleżanek ;) Kilka fajnych rzeczy dostałam, a dziś dowiedziałam się, że w dzień moich urodzin czyli 10 września, jest obchodzony Dzień Piłkarza! Jestem zadowolona z tego faktu. Bardzo :D
Życzę miłego dnia ;) papa

7 komentarzy:

 1. najlepsze urodziny w autobusie ever xDD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hahaha ;D To fakt. Tyle że nie śpiewali :P

   Usuń
 2. prześliczne zdjęcia, piękne miejsca :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ooo! Jak ładnie! Ja byłam cały czas w domu :(

  OdpowiedzUsuń
 4. fajne zdjęcia : 3

  http://vanilias.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Cudne zdjęcia! ;D
  obserwujemy? ^^

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz ♥