niedziela, 22 kwietnia 2012

Mrówka

Hej! Jak tam u Was? U mnie za oknem chmury ;( A było tak ładnie rano. Mam nadzieję, że w tym tygodniu będzie cieplej. Wczoraj mój tata odprawiał urodziny. Nawet udało mi się kilka zdjęć zrobić!
Bambi ;P

Szymek :)Łatka- pies od Pani AliByło bardzo fajnie. Cała rodzina się zjechała. No może nie cała ale najbliższa. Ciotki, wujkowie, babcie, dziadkowie itd.

Teraz jestem sama w domu, rodzice pojechali do Cieszyna.W czwartek mieliśmy w Gim giełdę szkół ponadgimnazjalnych. I tu mam dylemat, bo nie wiem gdzie iść. Zapewne Osuch albo Koper. Oby dwie szkoły są dobre i tu jest problem. A drugi kłopot to taki, że nie wiem na jaki profil. Niby to jest od 2 klasy dopiero, no ale coś już powoli trzeba myśleć. Ale na razie trzeba się na egzaminach skupić! We wtorek humanistyczne, środa ścisłe a czwartek angielski. Trzymajcie kciuki!
Trzeba mi się uczyć słówek na niemca :/ Kto wymyślił niemiecki w szkołach!? Masakra... j=Jakby nie mogła tego zrobić później, a nie tak całkiem po egzaminach. Niby mnie nie ma, ale muszę to wcześniej napisać.

Ostatnio mrówka do nas zawitała ^^ Była w kuchni na blacie. Nie wiem skąd się tam wzięła :P
Idę się pouczyć i coś zjeść! Papa :)

4 komentarze:

  1. u mnie też coraz bardziej się chmurzy :<

    http://marikja.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  2. W Koperze są lajty ;d Żeleży też dużo od profilu, Osuch zdecydowanie lepszy pod względem poziomu, (o wiele wyższy poziom nauczania) wybitny ale próg punktowy niemożliwie wysoki .

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz ♥