środa, 18 kwietnia 2012

Egzamin

Hey! Jak tam u Was? U mnie pierwszy dzień, od dłuższego czasu, w którym świeci słońce! Mam nadzieję, że dłużej tak pozostanie. Ostatnio jakoś strasznie dużo sprawdzianów, kartkówek, powtórek i testów. Masakra jakaś :/  Dziś miałam z angielskiego i kartkówkę z fizyki. A na 8 lekcji musiałam pisać jeszcze jeden z fizyki bo chce mieć 5. Oby się udało. Z chemii nieciekawie bo znowu 3 :P Ale coś tam poprawie i 4 chyba będzie. Jutro dwa sprawdziany z historii, i prawdopodobnie jeden ja piszę z geografii. Ale może uda się po testach. Jak tam 3 klasa nastroje? U mnie w miarę dobrze. Myślałam, że będę się bardziej stresować ^^ W przyszłą środę mam jeszcze koncert w teatrze, z czego się bardzo cieszę, bo jakbym miała siedzieć w domu to bym zwariowała :D

Ostatnio byłam na zakupach na Sarnim Stoku. Trzeba było coś kupić na egzaminy. Kilka rzeczy m i się udało wyszperać. Np lakier do paznokci :P W sumie on nie jest na egzamin, ale od dłuższego czasu szukałam jakiegoś matowego.
Fioletowy, okazał się półmatowy, ale i tak mi się bardzo podoba. Szybko schnie :D Kupiłam go za 9, 90.

Do tego torebka. też na egzamin :P
Niby nie można na salę nic wnosić, prócz przyborów oczywiście :D No ale w czymś to trzeba przynieść. Zapewne sobie to w szafce zostawię.

No to życzę szczęścia tym którzy piszą i egzaminy i matury! Powodzenia :)
Idę się uczyć na historię :P Grr.... Daty....

6 komentarzy:

  1. b.ładny kolor :D

    OdpowiedzUsuń
  2. gdzie kupiłaś tę torbę ? cudna jest *_* i w jakiej cenie?

    + obserwuję i liczę na to samo :)
    [ marikja.blogspot.com ]

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz ♥