poniedziałek, 2 stycznia 2012

Nowy Rok

Hej! Przepraszam, że wczoraj nie weszłam, ale nie miałam siły. Wróciłam do domu o 3.15, położyłam się do łóżka, i oczywiście do 5 nie mogłam zasnąć... Masakra.  Podsumowując sylwestra... Myślałam, że jak jego nie będzie, to bez sensu, i w ogóle. A się okazało że było GENIALNIE! Była pizza, na dole był Skoczów, więc miałam okazję zobaczyć Kamila; Asia z Kubą przygotowali świetne zabawy; no i oczywiście towarzystwo było wyborowe. Dziękuję wszystkim, którzy uczynili ten wieczór niezwykłym. Jak Zbyszek doda zdjęcia na stronę, to wam coś pokaże :D No i oczywiście Kacza^^  Dzięki niemu, mam teraz taki dobry humor, między innymi :**

Dziś pierwszy dzień w szkole w nowym roku. Całe szczęście Janeczka nam przełożyła sprawdzian, i nie musieliśmy go pisać. Muszę się zacząć uczyć na chemie :/  Z angielskiego też będzie sprawdzian, nawet dwa. Jeden będzie luzik, bo to słówka, gorzej z drugim. Nienawidzę nieregularnych! Co roku z tego jest sprawdzian, i co roku się tego nie moge nauczyć. Ale mam przecież nowe postanowienia, więc może mi się uda.
Było też śmiesznie w szkole, głównie z powodu Asi i Mareczka... ^^ xD Mam nadzieję, że to tylko żarty, bo nie wiem co bym zrobiła jakby byli ze sobą :D Haha... Ale raczej nie będą ;)

Ta piosenka leciała na Sylwestrze... Bardzo mi się podoba. :D

Miłego popołudnia kochani ;* papa :)

5 komentarzy:

 1. kaca miałaś przyznaj się ^^

  OdpowiedzUsuń
 2. Będą ze sobą.. Nie mogę Hahahahaahaha! :D
  Marta wszystko jest możliwe, ale nie to! :P

  OdpowiedzUsuń
 3. też muszę się uczyć nieregularnych .. Nie wchodzi mi to do głowy:C . Powodzenia w nauce:) !

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz ♥