poniedziałek, 30 stycznia 2012

Film

Hej ! Dla tych co mają ferie to jest to pierwszy dzień, więc jestem bardzo ciekawa co robicie, albo jakie macie plany na te wolne dni. Ja siedzę na razie przed kompem, i w sumie to się już nudzę. Jutro idę z kolegą na sanki, więc będzie fajnie. Mam nadzieję, że sobie znowu ręki nie złamię :D Oby nie, bo w niedzielę będzie kulig. Po południu idę chyba do Julki i Pawła. Bo rodziców nie będzie.
Kurcze... Nie rozumiem jednego. Dlaczego na ferie nauczyciele zadają zadania? Rozumiem z polaka, no z angielskiego ujdzie. Ale z niemca? Skoro nie mamy tego na testach. Gdyby było jakieś w ćwiczeniach to ok, ale na dwie kartki A4 z czego jedna to ma być mapa. Pyty! Co to ma być? Ona myśli, że my nie mamy nic innego do roboty tylko robienie zadania, i uczenie się na sprawdzian, który zapowiedziała po feriach. Masakra... Krytek też zadał zadanie, całe szczęście jest ono mniej pochłaniające czas niż to z niemca.
Trzeba by się było za coś zabrać.... Np za rozprawkę na polski :/ Ale jeszcze nie teraz. Mam całe 2 tygodnie. No dobra, odejmując wszystko co chcę zrobić to tydzień został. Damy radę ^^

Przed chwilą trafiłam na ciekawy film. Johnny Depp gra tam główną rolę. Domyślacie się??

Lecę :D Może wejdę potem :* Papa :)

3 komentarze:

 1. Hyym.. Nie wiedziałam o tym Filmie.Pewnie będzie ciekawy, bo gra tam Johnny Depp..:D

  OdpowiedzUsuń
 2. jaki znowu sprawdzian.
  mam głeboko w 4 literach zadanie kreta.
  rozprawka to nie problem, pięć minut i z glowy.
  angol.. było coś z angola? aa no chyba bylo tylko stwierdziłam że to glupie i nie wzięłam książki.
  niemiecki już oddałam.

  powodzenia :3

  ZgadujKto

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz ♥