środa, 20 sierpnia 2014

Lipiec

Hej hej!
Baaardzo długo nie pisałam i sama nie wiem dlaczego. Jakoś tak człowiek się rozleniwia przez te wakacje a w sumie mogę w jednym poście skrócić cały miesiąc.

Na zakończenie roku szkolnego mieliśmy ognisko z młodzieżówki. Eff bawiła się w fotografa więc pocykała mi kilka zdjęć ;)


 
Początkiem lipca było TE (Tydzień Ewangelizacyjny w Dzięgielowie). Pierwszy raz byłam jako Służba Techniczna i bardzo mi się podobało. Poznałam świetnych ludzi, z którymi nawiązałam głębsze kontakty i mam nadzieję, że one nie urwą się po powrocie do szkoły, kiedy wszyscy mają wiele spraw na głowie...

Z Madzią i Anią

 Z Wojtkiem


 Z Agą ;D

W międzyczasie (4-6 lipca) odbyło się OZME we Wrocławiu. Również tam byłam, ale z Orkiestrą ponieważ mieliśmy kilka występów. Wrocław jak zawsze piękny, w wolnym czasie pozwiedzałyśmy trochę miasta i zaszłyśmy na pyszny deser do kawiarni Wedla.
  Ze Stellcią 

Cała impreza odbywała się na Hali Stulecia a tylko niektóre punkty programu w innych miejscach. Nasza grupa spała w akademiku i mieliśmy świetny widok na Galerię Dominikańską.W II połowie lipca nic szczególnego się nie działo, jedynie drobne spotkania ze znajomymi. Miałyśmy z Szaklą jechać na jakąś wycieczkę na kilka dni, ale w końcu nie wyszło. Planujemy w przyszłym tygodniu gdzieś wyskoczyć.
29 lipca nasza kochana Effcia miała urodziny, więc robiłyśmy jej prezent. 

W trakcie realizacji...

I wersja oficjalna ;)

Myślę, że to wszystkie najważniejsze rzeczy z lipca. Pod koniec sierpnia pojawi się post z II miesiąca wakacji, między innymi zdjęcia z Włoch. Na bieżąco możecie mnie śledzić na instagramie ;) 
See you! ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz ♥