środa, 21 maja 2014

Studniówkowo ?

Cześć miśki!
Pewnie zaskoczy Was tytuł posta i sama treść, ale pomyślałam, że można zrobić taką odskocznię od tego co jest zazwyczaj. Dużo z Was pewnie już jest po studniówkach, ale jest taka grupa, którą dopiero to czeka (np ja). Pomimo że impreza dopiero za 7 miesięcy powoli zaczynam się rozglądać za sukienkami.
Wybór jest ogromny, a każda z nas by chciała tą najpiękniejszą.
Chciałabym Wam pokazać kilka sukni balowych, które idealnie nadają się na studniówkę a można je kupić online - prom dresses online.
__________________________________________________________________________________
Hi!
Probably the title of post and his content will be a surpise for you, but I thought, that I can make some springboard from what is usual. A lot of you probably had already the pre-graduation ball, but there is such a group which is waiting for that (for example me). Altough the party is in January I think about my dress.
Choise is very enormous, and each of us would have the most beautiful. 
I would like to show you some of prom dresses, which are perfect for this event and you can buy it online - prom dresses online


Black dresses:
  
Black Dress
Czarne sukienki często występują na tego typu imprezach. Są bardzo poważne więc doskonale pasują. Jeśli dobierze się odpowiednie dodatki nie muszą wyglądać jak żałobne, co często słyszę jeśli ktoś ma ten kolor na sobie ;)
_________________________________________________________________________________

Black dresses are often stand with such event. They are very serious so perfectly fit. If you match adequate accessories it don't have to looks 'mourning', what I usually hear, when someone wears this colour ;)

Chiffon dress   Satin dress   Tulle satin dress

Pastels dresses:

Mój faworyt

Bardzo podobają mi się takie delikatne kolory i pewnie moja będzie właśnie w takim, aczkolwiek mam jeszcze dużo czasu więc mogą mi się zmienić upodobania. Sukienka powyżej jest moim faworytem ze względu na siateczkę na górze. Ten styl jest zdecydowanie moim ulubionym.
______________________________________________________________________________

I really like gentle colours and probably I'll choose some of them, albeit I have much time so I can change my mind. The dress above is my favorite because of the reticulum on the top. This style is absolutely my favourite.

Organza dress  Chiffon dress  Crystal Detailing dresses  
Other colours:

Fioletowa sukienka

Kolorowe sukienki na pewno zwrócą na siebie uwagę (np. czerwone). Trzeba pamiętać aby nie przesadzić z całokształtem, bo co za dużo to nie zdrowo. Jeśli decydujemy się na mocny kolor to dodatki powinny być w bardziej delikatnym tonie.
______________________________________________________________________________

Colorful dresses will draw an attention (e.g. red). We must remember not to overdo it with the whole, because too much colors will kill you ;)  If we decided to wear strong color, the accessories should be in gentler tone.

Chiffon dress Tulle Satin dress Tulle Chiffon dress
To jest tylko garstka sukienek, które zachwyciły mnie (kolorem, fasonem, wykonaniem). Jak już pisałam, wybór jest ogromny i musimy się dobrze zdecydować, bo wszystkich naraz nie można :D
Sukienki pochodzą ze sklepu DressDressy, gdzie możecie znaleźć nie tylko na studniówkę, ale też na wesele, urodziny, walentynki i różne inne okazje :)
 _______________________________________________________________________________

That is only handful of dresses which delight me (color, style). As I wrote, the choise is very huge and we must decide well, because we can't have everything ;D
The dresses come from the shop  DressDressy, where you can find dresses not only for pre-gradiation ball but also for wedding, birthday, Valentine's Day and various other events ;)

A Wy macie jakieś ulubione typy sukienek ? ;)

Do you have some favurites type of dresses? ;) 

5 komentarzy:

 1. Wszystkie śliczne <3
  Jeśli masz czas, to mogłabyś poklikać w linki pod tymi ubraniami - http://polakate.blogspot.com/2014/05/handpicklook-kolaz.html#comment-form - w zamian mogę poklikać albo po komentować ; *

  OdpowiedzUsuń
 2. obserwujemy? :)
  http://www.miradamar.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. w moim stylu są trochę inne sukienki ale kto co lubi jak kto woli :) może wspólna obserwacja? odpowiedź u mnie,zapraszam www.rikitiki-adu.blogspot.com :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz ♥